21 Ağustos 2009 Cuma

YeniLik İyiDir..

Evet, hergün yeni birşey öğreniyorum şu blog işinde... Zaten değişikliği seven biriyim, yenilenmeyi herkesten daha farklı algılıyorum sanırım.. Evde herşeyin yerini değiştiriyorum mesela, yeni yeni giysiler oyuncaklar alıyorum BaLLıma, bütün düzenimi değiştirdiğim bile oluyor çoğu zaman :) dayanamıyorum değişiklik yapmadan...
Bu bloğu izleyenlere sesleniyorum;
her an herşeye hazırlıklı olun arkadaşlarım... Benden herşey beklenir...
işte bloğumun yeni halini, siz değerli dostlarla paylaşıyorum...(beğenmeyen söylesin, her türlü eleştiriye açığım)


-----------------------------------@Haftasonu (yarın) annemin doğum günü :) pazar günü de Nesrin annemin (kayınvalidem olur kendisi :)) pazartesi günü de inanır mısınız eşimin ablasının (görümce olur kendisi).... kabus gibi bütün doğum günleri bir gün arayla sıralanmış durumda.. Yanlış anlaşılmasın, tabii ki de iyi doğdular ama üstüste olunca ya geçiştirilmiş gibi hissediliyor (aynı anda kutlama çabaları yüzünden), ya da hakkaten geçiştiriliyor (hepsine aynı gün ziyaret):) Buradan hepsinin doğum gününü kutluyorum, sağlıklı mutlu, BİZ'li nice nice yıllaraaaa...BaLLı BaDemim bu haftasonu pasta konusunda oldukça şanslı :) henüz plan yapamadık ama hareketli bir haftasonu geçirmeyi planlıyor bu deli yürek! Artık kısmet!!! :)
Her birinize nefis bir haftasonu diliyorum...
Kalın sevgiyle...................


3 yorum:

Başak BAŞOL dedi ki...

Bedardemcim,

Ben çok beğendim bu yeni halini sayfanın.Güle güle kullanalım...:)Bu arada herkeslerin doğum günlerini kutlar kimini ellerimden kimini yanaklarından öpüyorum.Benim için de kutla.Ama en çok seni ve oğulcuğunu öpüyorum...

Sevgiyle Kal...

MOMOL dedi ki...

değişim her zaman iyidir:)
bende bi ara bi değişiklik yapacam ama daha kafamda bişi oturtamadım...ama ben bu halini çok beğendimm güle güle kullan:)

BeD@rdeM dedi ki...

Başakçım; herkesler de seni yanaklarından öpüyor...özellikle ben ve oğulcuğum :)sevgilerimizle....

MOMOLcum; sabırla bekliyorum değişimini... ben şimdilik ballıma uygun bişeyler sectim ama eminim büyüdükçe bu halini değiştirmemi isteyecektir :))
sevgiler....

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails